Memy o tematyce: humor, kobieta, besty, śmieszne teksty, transwestyta, kwejk, mąż, mem, memy, mężczyzna, śmieszne obrazki, śmieszne, aforyzmy, szczęście, przytulanie, chwile, uczucia, obrazki, cytaty, cytaty o miłości, koszmary, sentencje, cytat, miłość, kopulacja, dowcip, migrena, żart, głowa, kawał, wymówka, dziedziczenie, ból, kawały, dowcipy, żarty, rozmnażanie, zakochanie, barwy, życie, kolory, szarość, demot, wakacje,.
Zależy Ci najbardziej na tej osobie, o której pomyślisz, że chciałbyś się do niej przytulić po ciężkim i wyczerpującym dniu, szczęśliwych chwilach i najgorszych koszmarach
- Nie dzisiaj, kochanie, tak mnie boli głowa, że chyba zaraz pęknie... - Wczoraj też cię bolała. To kiedy? - Wybacz, naprawdę, to migrenowe, mam to po swojej mamie, a ona po swojej... - Dziwna rodzina. Jak wy się rozmnożyłyście?
Stan wakacyjnego zakochania przypomina objawy choroby psychicznej – manii
Twoje życie nie poprawi się przez przypadek. Poprawi się jeśli zaczniesz je faktycznie zmieniać.