Memy o tematyce: kobieta, demotywator, kolekcja, humor, demot, śmieszne obrazki, śmieszne, memy, besty, śmieszne teksty, mem, łóżko, ciemno, spanie, nudno, śpiąco, marzenie, oczekiwanie, faktury, stres, listonosz, masakra, napięcie, podróże, chiński, marzenia, matematyka, spełnienie, kosmici, demotywatory, miłość, pragnienia, sentencje, cytaty, uczucia, cytaty o miłości, aforyzmy, ogłoszenie, obrazki, potrzeby, cytat, kontakt,.
Zrobiło się strasznie ciemno.. ii marzę o łóżku.
Niech ten listonosz w końcu przyjdzie, niech oberwę w pysk tymi wszystkimi fakturami, miejmy to już za sobą.
Kiedyś na pewno - zamieszkam w Londynie - zrozumiem matematykę - ogarnę wszystko czego do tej pory nie ogarniam - zwiedzę najpiękniejsze zakątki ziemi - nauczę się chińskiego - pojadę na bezludną wyspę - zagram w odjechanym filmie - cofnę się do przeszłości - spotkam kosmitów Jeszcze zobaczycie
Ja po prostu potrzebuję miłości. Jeżeli ktoś, będzie miał jej nadmiar, to bardzo proszę o kontakt.
Na myśl o końcu wakacji od razu się wkurrwiam...
Niektóre chwile zapomina się przez całe życie...
Dziewczyny są jak gry komputerowe, im fajniejsza tym ma większe wymagania
Nawet nie wiesz jak bardzo chcę Cię przytulić
Ojciec z synem handlują kartoflami po osiedlach. Zajeżdżają na podwórko i wołają Kartofelki! Kartofelki! Z drugiego pietra babeczka si wychyla, ze chce. - Ile? - Cztery worki. - Synu idź - mówi ojciec. Na gorze babka pyta: Dobra. Ile place? - 200 zł. - Hmm, nie mam tyle, ale pan jest dorosły, mi tez niczego nie brakuje, może szybki numerek? - Hmmm, wie pani, musiałbym się skonsultować z tatą. - Ale, no wie pan, przecież pan jest dorosły, po co takie pytania? - Jednak wolałbym zapytać. - Ale dlaczego? - No wie Pani... w zeszłym roku tak 8 ton przejebaliśmy.
Mówisz że jest ok, gdy Cię pytają, a tak naprawdę ból rozrywa Ci serce...
Cała muzyka techno jest oparta na rożnych sposobach bicia serca Chucka Norrisa.
Nie zawsze jest łatwo. Czasami trzeba przebyć długą drogę do szczęścia.