Najlepszy facet dla kobiety
Mam najlepszego faceta na świecie: każdego dnia mówi, że mnie kocha; całuje na powitanie i pożegnanie; wręcza takie fajne prezenty! Ma jednak jedną wadę: nie chce chodzić do przedszkola.
Memy o tematyce: memy, aforyzmy, cytaty, kwejk, życie, obrazki, kobieta, sentencje, mężczyzna, cytaty o życiu, cytat, mem, besty, facet, śmieszne obrazki, łapka, humor, demotywator, zima, demot, łapkadogóry, śmieszne teksty, śmieszne, demotywatory, śnieg, lajk, gif, wiosna, dowcip, arszenik, apteka, otrucie, kawały, dowcipy, kawał, zdrada, żarty, recepta, aptekarz, trucizna, morderstwo, żart, szkoła, znak, uczeń, palenie,.
Mam najlepszego faceta na świecie: każdego dnia mówi, że mnie kocha; całuje na powitanie i pożegnanie; wręcza takie fajne prezenty! Ma jednak jedną wadę: nie chce chodzić do przedszkola.
Przychodzi kobieta do apteki i chce kupić arszenik. Aptekarz pyta: - Na co Pani to potrzebuje? - Chcę otruć męża bo mnie zdradza. - Nie mogę pani sprzedać, to by było morderstwo. Ona pokazuje mu zdjęcie jak jej mąż posuwa jego żonę. Aptekarz ogląda zdjęcie i mówi: - O przepraszam, nie wiedziałem, że ma pani receptę.
Nie żyj przeszłością, będziesz wiedziała co straciłaś, ale nie co znalazłaś.
Na o gól tak bywa, że siostry wiedzą o sobie wszystko albo nic.
- Popcorn. Wolicie słodki czy słony? - Chcę taki jak moja dziewczyna. - Nie sprzedajemy brzydkiego pocornu...
Są ludzie którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu.