A ty próbowałeś z facetem?
- I jak? A Ty byś nie chciał spróbować z facetem? - Już próbowałem do dupy
Memy o tematyce: śmieszne, dupa, próba, śmieszne obrazki, kwejk, mem, besty, śmieszne teksty, memy, facet, humor, pościel, demotywacja, praca, telefony, spacer, aforyzmy, obrazki, te mysli, cytaty, troska, szczęście, lovsy, rzeczywistość, cytat, te myśli, życie, cytaty o życiu, codzienność, niezadowolenie, żal, sentencje, kawały, kawały o blondynkach, żart, blondynki, dowcipy, żarty, kawał, dowcip, krowa, matka, mleko, cycki,.
- I jak? A Ty byś nie chciał spróbować z facetem? - Już próbowałem do dupy
Hmmm. Demotywuję się do pracy coraz bardziej. Najchętniej poszłaby na mały spacer, a potem w pościel, na wiele godzin. Sama albo z kimś, ale na pewno nie do papierów i nie do telefonów służbowych.
Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.
Idą dwie blondynki przez wieś. Jednej z nich nagle przypomina się smak mleka i pyta się drugiej: - Wiesz skąd się bierze mleko? - Od matki - odpowiada. - Idiotko ! Mleko pochodzi od krowy. - Phi. To już twoja sprawa jak nazywasz swoją własną matkę.
Najtrudniejszym etapem w miłości jest ten moment, w którym musisz pogodzić się ze świadomością, że ona nigdy nie będzie Twoja.
Kiedy poprosisz ojca o dychę, a on daje ci dwie
Profesor, który widzi 15 osób na wykładzie i 50 osób na liście obecności