Memy o tematyce: memy, mem, śmieszne, śmieszne teksty, kwejk, humor, śmieszne obrazki, besty, chwila, mężczyzna, aforyzmy, sentencje, cytat, cytaty o życiu, kobieta, cytaty, obrazki, gif, bzykanie, życie, cytaty o miłości, lovsy, razem, nierozłączni, uczucia, cząstka, scaleni, miłość, te mysli, egoista, gawędziarz, demot, facet, świnia, niedorozwój, szowinizm, osioł, erotoman, kobieciarz, debilizm, demotywator, demotywatory,.
Facet - osobnik płci męskiej, przedstawiciel rasy ułomnej. Gatunek posiada kilka odmian, wszystkie jednak odznaczają się tymi samymi cechami. Główne cechy osobników to: szowinizm, wtórny debilizm, niedorozwój, kobieciarz, erotoman gawędziarz, marzyciel. Większość mózgu zajmują płaty odpowiedzialne za sex i egoizm. Uwielbia snuć intrygi, barwić historie, mydlić oczy, udawać macho i bohatera. Cecha szczególna: doskonały kłamczuch. Myśli w kategoriach: ja, ja,ja. Nie potrafi o siebie zadbać. Pozostawiony bez opieki gatunek uległby samodegradacji. Nieczuły i niemoralny. Zepsuty. W królestwie zwierząt zauważalne podobieństwo do osła i muła. Generalnie po prostu świnia.
Mogę trochę podrapać Cię po buzi? Oczywiście, że możesz! Potem kupię sobie nową.
To, że się do Ciebie uśmiecham wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę na przykład wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
Tak. przyznaje się, nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. a to wszystko przez to, ze jesteś tak blisko, a jednak tak cholernie daleko.