Masz jakiś problem?
Jeśli masz jakiś problem do mnie to załatw go ze mną, a nie chodzisz i wymyślasz!
Memy o tematyce: śmieszne, problem, memy, kwejk, mem, humor, besty, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, wymysły, muppety, taniec, tańczy, wariactwo, mężczyzna, animacja, odlot, porno, pierwszy, raz, komedia, obłuda, cytaty, kłamstwo, lovsy, dwulicowość, aforyzmy, plaga, choroba, epidemia, cytat, życie, te mysli, cytaty o życiu, te myśli, sentencje, obrazki, miłość, cierpienie, uczucia, cytaty o miłości, wzajemność, związki,.
Jeśli masz jakiś problem do mnie to załatw go ze mną, a nie chodzisz i wymyślasz!
Dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób!
Jeśli jest wyjątkowa nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa nie jest wyjątkowa. Jeśli jest tego warta nie poddasz się. Jeśli się poddajesz nie jesteś jej wart. Prawda jest taka że każdy Cię zrani musisz tylko znaleźć tych za których warto cierpieć.
Idzie blondynka przez chodnik napotyka mur. Mijają godziny 1 2 3 4 5 i tak 2 lata. W końcu mur się rozpada. Jaki z tego morał? Głupszemu trzeba ustąpić.
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Gdy na koniec miesiąca zostały Ci jeszcze pieniądze
Gdy masz sraczkę i nie zdążysz do kibla
Chciałabym ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć.