Lubię z Tobą pisać
Lubię z Tobą pisać Wklej to na tablicę osobie, z którą lubisz pisać, niech wie :)
Memy o tematyce: tablica, śmieszne, kwejk, śmieszne teksty, besty, humor, lajk, lubie, memy, śmieszne obrazki, facebook, fejs, mem, gif, makijaż, straszydło, malowanie, tapeta, tapeciara, lubię cię, kelpnięcie, demotywatory, zapłodnienie, ciąża, demotywator, erupcja, wulkan, demot, rzeczywistość, zaradność, czarnypas, te myśli, te mysli, bzykanie, aforyzmy, stosunkowanie, kopulacja, sentencje, obrazki, uczucia, bzykanko,.
Lubię z Tobą pisać Wklej to na tablicę osobie, z którą lubisz pisać, niech wie :)
Uwaga! nastąpiło kilka erupcji, najgroźniejszego wulkanu na świecie... Ja 9 mcy po erupcji stałem się tatą. Żonka nigdy tego nie zapomni. Moja lawa zalała ją, kołdrę, prześcieradło sufit i podłogę. Doprowadziła też do przerażenia jak wytarłem swój wulkan o firankę. Od tamtej pory wulkan uśpił się i czasami coś tam sobie wystrzeli w kaptur ochronny.
Nigdy nie pozwól, żeby druga połowa się Tobą kiedykolwiek znudziła.
-Oczywiście, że zamierzam coś zrobić. Zamierzam zrobić wszystko co najlepsze w mojej mocy. -Czyli. -Zająć się sobą.
Wraca Zenek po szóstej rano do domu. Otwiera drzwi. Wchodzi - i na wejściu dostaje cios wałkiem od żony Zofii. Pada i leży... Zofia tak na niego patrzy... patrzy. Nagle doznaje olśnienia. Pada na kolana. Zaczyna go tulić i płakać: - Zenuś... Zenuś żyjesz? Przepraszam! Zapomniałam, że miałeś nocną zmianę!!!
Jesteśmy jak słońce i księżyc, raz na jakiś czas zdarza im się spotkać.