Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną
Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna - przeważnie potrzebuje tylko miejsca
Memy o tematyce: cytaty o życiu, demotywator, cytaty, cytat, więź, obrazki, mężczyzna, memy, aforyzmy, mem, współżycie, besty, demot, zaufanie, życie, sentencje, razem, bliskość, kobieta, spanie, łóżko, humor, kulty, śmieszne obrazki, wszechświat, arcydziełko, śmieszne teksty, śmieszne, praca, kwejk, koniec, wolne, weekend, szkoła, zrozumienie, te myśli, nie ogarniam, myślenie, lovsy, uczucia, cytaty o miłości, miłość,.
Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna - przeważnie potrzebuje tylko miejsca
Trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić. Jeszcze trudniej zrezygnować gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.
Kiedyś śniłam, wierzyłam, kochałam, dziś po prostu jestem...
Deszcz pada, ponieważ chmury nie wytrzymują nadmiaru wody. Łzy lecą z oczu, ponieważ serce nie jest w stanie dłużej znieść ukrywanego bólu.
Żona uradowana wybiega z łazienki: - Zenek, zrzuciłam dwa kilogramy! - Tylko nie zapomnij spuścić wody.
Zawsze jesteśmy sami choć wkoło tyle osób. Najcięższe walki zawsze musimy stoczyć sami i nikt nie pomoże, nikt nie wyciągnie ręki, czasem nawet przyjaciel zmieni się w wroga. Życie nas zaskakuje, czyż nie?
Nie przestaje mnie zdumiewać, że ludzie są nowi każdego dnia. Że nigdy nie są tacy sami. Trzeba ich ciągle wymyślać. Zresztą oni też muszą ciągle wymyślać samych siebie.