Memy o tematyce: mem, słoń, śmieszne, besty, śmieszne teksty, humor, śmieszne obrazki, kwejk, memy, sentencje, cytat, aforyzmy, wybory, czas, cytaty, życie, powtórka, cytaty o życiu, obrazki, przytul, uczucia, przytulanie, bliskość, przytul mnie, psytul, psytulanie, cytaty o miłości, miłość, sylwester, demotywator, plany, sylwek, demoytwatory, śmieszne memy, ankieta, pączek, tłusty czwartek, pączki, puder, lukier, zwycięstwo,.
Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na roztaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.
Nie zawsze trzeba wygrywać, żeby zostać zwycięzcą. Czasem wystarczy, że inni przegrają.
Nie można być chrześcijaninem "trochę" czy "do pewnego stopnia". Bo albo Jezus zmartwychwstał pierwszego dnia Wielkanocy, albo nie. A jeśli rzeczywiście powstał z martwych, jeśli naprawdę umarł, by nas zbawić, to jest to tak niesamowite, że musi przeniknąć całe nasze życie.
Niezależnie od wyznaczonych celów i rzeczywistych osiągnięć, uprasza się o spuszczenie wody. Jeśli jednak rzeczywiste osiągnięcia przeszły wszelkie oczekiwania, proszę użyć szczotki.
Uciekamy od prawdy do wyobraźni, uciekamy drogami własnej wyobraźni.